halel-logo

MAGAZINE

אקלקטיות מתוחכמת

העיצוב האקלקטי הוא מסקרן יצירתי ומאתגר. מדובר בסגנון בו ניתן לתת דרור לכל האהבות, החשקים והרעיונות העיצוביים שלכם ועם זאת, נדרשת הקפדה רבה על האיזון ביניהם.

אם פעם חשבנו שלייצר בית אקלקטי יפה זו עבודה פשוטה למדי, אז היום אנחנו יודעים שלעיצוב האקלקטי תורה משלו וחיבור של כמה פריטים מהבית של סבתא עם כמה תמונות מטיולים סביב העולם לא אומר שהבית שלנו מעוצב בסגנון האקלקטי הנחשק.

הסגנון נולד אי שם במחצית הראשונה של המאה ה-19, מתוך רצונם של אנשים למרוד בסגנונות העיצוב הקלאסיים המשמימים וליצור עיצובים שונים, ייחודיים, מקוריים ואישיים.
משם התפתח הסגנון וכיכב בעיקר אצל אנשי בוהמה ואמנים שקראו תיגר על העיצוב הקונבנציונלי, כמו גם אצל סטודנטים שנאלצו לעצב כך מטעמי חסכון.

בשנים האחרונות הפך הסגנון לפופולרי מאוד בקרב רבים וניתן למצוא אותו בורסיות קיצוניות וצעקניות יותר ופחות. בבית אקלקטי, שילוב ניגודים כגון פריטים כבדים, חמים וכפריים וריהוט מינימליסטי סקנדינבי, או פריטים עתיקים לצד חדשים ומשוכללים- יתקבל בברכה. 

שילוב הסגנונות יכול לבוא לידי ביטוי גם בשילובים יצירתיים בין חומרים שונים, חומרים מתכתיים יחד עם עץ טבעי, בדים באריגה גסה של פעם לצד טקסטיל מודרני וחלק, אבן טבעית לצד גרניט פורצלן מודרני בגימור מבריק ועוד. כמו כן, גופי תאורה מיוחדים, נברשות, אהילים, יצירות אומנות, פריטים שירשתם או רכשתם לאורך השנים. חשוב לייצר בסיס ניטרלי שיחבר בין כל פריטי העיצוב באופן הרמוני ולא להיקלע להעמסת יתר, או לטרנדים חמים שילהיבו אתכם כיום אך יימאסו עליכם בהמשך. הגוונים יכולים להיות מיקס של פלטות מונוכרומטיות לצד צבעים חמימים ושילוב בין צבעים רכים לנועזים.

בסגנון האקלקטי השמיים הם הגבול והאפשרויות הן אינסופיות. ישנו מקום רב לביטוי אישי ומעט חוקיות. ניתן לומר כי החוק העיקרי הוא שכל הסגנונות "יעבדו" יחדיו בהרמוניה מושלמת והתמונה הכללית תהיה של מרחב מלא אופי ונעים. 

עיצוב אקלקטי מבחינתנו הוא עיצוב אישי. לחפש את הייחודיות והגיוון בתוכנו, בתוך האהבות וההעדפות שלנו. ההמלצה שלנו הוא לעצום עיניים ולדמיין מהם החללים שהכי נהנינו לשהות בהם, באיזה מקומות רצינו להישאר. מה היו שם הגוונים, החומרים, הריחות, האווירה.

כדאי להתחיל לאסוף השראות עוד לפני שחלום הבית קורם עור וגידים. ליצור אוסף של תמונות השראה שהן יהיו הבסיס לגיבוש הקונספט העיצובי.

הבית האקלקטי משקף את החיים המורכבים והמעניינים שלנו – זה היופי וכשזה נעשה בצורה יצירתית ובהרמוניה זה אישי ומרגש.

הלל אדריכלות ועיצוב פנים הוקם בשנת 2004 ע"י האדריכלית שירה מוסקל ומעצבת הפנים הדס רוט. 

במשרד צוות עוצמתי, מסור ויצירתי המונה 10 מעצבות ואדריכליות , "הקשר בינינו הוא זה המאפשר הצלחות".  

המשרד הוביל מאז הקמתו מאות פרויקטים פרטיים ומסחריים בגישה עיצובית חדשנית המתייחסת לאסתטיקה והרמוניית התחושות בחלל, כגורם מכריע באיכות החיים של הנהנים ממנו. HOME REBORN– אנחנו חיות ונושמות מהפכות, השבחה ומיקסום פוטנציאל בנכסים. במשרד מחלקה פרטית ומחלקה עסקית ואנחנו עושות קסמים ומטמורפזות בבתים, דירות ומשרדים.

 

למידע נוסף והזמנת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות, התקשרו עכשיו
או השאירו פרטים !